Slepýš připlazivš z Jihu
Jsem v jádru slepýš i když trochu netradiční, ale ty věci co se mi dějí na osadě někdy nejde vysvětlit slovně. A bacha, to neni stejny jako jiny vejlety do přírody. To ze mastím kazdej pátek do hajzlu s Prahou za zadama, je nutnost nabrat cerstvej vzduch a dech na dalsi štaci v obklopeni betonu…